دریافت رایگان نکات کنکوری نحوه خرید پشتیبانی فروشگاه آنلاین فیلم های آموزشی درباره ما خانه
بنیاد دانش بنیان آفبا

کانال تلگرام آفبا

کانال تلگرام آفبا

پشتیبانی ارسال محصولات

پشتیبانی ارسال محصولات آفبا

رزومه اساتید آفبا

021-28422090
09121247864
09120124169

موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا موسسه آفبا
شبکه اجتماعی

آفبا

فیسبوک آفبا آفبا آفبا گوگل پلاس آفبا آفبا آفبا
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و آموزش های سایت آفبا تی وی کلیک کنید

رتبه سایت

لیست قیمت آفبا

درس‌های عمومی پررنگ یا پررنگ‌تر؟Reviewed by Narvani-afba on Jul 15Rating:

با نزدیک شدن به کنکور باید سهم عمومی‌ها در برنامه‌ی مطالعاتی شما بیش‌تر شود و بیش‌ترین سهم مطالعه‌ی عمومی‌ها هم صرف مرور و بازیابی مطالب گذشته شود تا با نزدیک شدن به کنکور مطالب عمومی را که تا کنون مطالعه کرده‌اید فراموش نکنید. اما باید به خاطر داشته باشید که هرچند در برنامه‌ی مطالعاتی باید سهم عمومی‌ها را پررنگ کنید، اما این به معنی پررنگ‌تر بودن مطالعه‌ی درس‌های عمومی نسبت به درس‌های اختصاصی نیست.

باید مطالعه‌ی درس‌های اختصاصی را با توجه به اولویت‌های مطالعه‌تان هم‌چنان در برنامه‌ی مطالعاتی، پررنگ‌تر از عمومی‌ها کنید و فقط درس‌های عمومی را نسبت به قبل کمی پررنگ کنید تا با بازیابی مطالب بتوانید بهترین نتیجه را از آن‌چه تا کنون مطالعه کرده‌اید بگیرید.

 یکی از بهترین روش‌ها برای پررنگ کردن درس‌های عمومی، اختصاص روز و ساعت‌هایی معین برای مطالعه‌ آنهاست که شما را در بهبود برنامه‌ریزی برای در‌س‌های عمومی یاری می‌دهد.

  • برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , ,
  • برای عضویت در خبرنامه پیامکی آفبا کافیست مشخصات خود را با ما در میان بگذارید تا از جوایز نفیس ما نیز برخوردار بشید شماره 09021850505 !

    بنیاد دانش بنیان آفبا مرکز پست جمهوری اسلامی ایران بانک پارسیان بنیاد دانش بنیان آفبا بنیاد دانش بنیان آفبا بنیاد دانش بنیان آفبا شبکه آموزش سیما
    به ما امتیاز دهید