آفبا در رسانه

حضور منحصر بفرد در برترین برنامه های آموزشی صدا و سیما

کنکور کارنامه ۲۰

برنامه کارنامه ۲۰، که از شبکه آموزش سیما پخش می شود، این امکان را برای شما داوطلبین کنکور ایجاد می کند، تا به صورت حرفه ای مطالب مرتبط با دروس مختلف را بیاموزید. اساتید آفبا در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۱۸ در برنامه کارنامه ۲۰ حضور دارند.
حضور اساتید آفبا در برنامه کارنامه ۲۰ در راستای ارزش های بنیاد دانش بنیان آفبا و با هدف توسعه عدالت آموزشی در سراسر کشور می باشد. ما در آفبا اعتقاد داریم که همه افراد در سرار کشور به منظور آماده سازی برای کنکور بایستی بتوانند از دانش برترین اساتید ایران استفاده نمایند.


مسیر موفقیت

برنامه مسیر موفقیت برنامه ای با رویکرد علمی- آموزشی است که با استفاده از کارشناسان و اساتید مجرب، دانش آموزان و دانشجویان را راهنمایی و مشاوره می دهد. این برنامه از شبکه سوم سیما پخش می گردد.
اساتید آفبا به عنوان برترین اساتید کنکور ایران با حمایت بنیاد دانش بنیاد آفبا در این برنامه حضور پیدا کرده و نکته ها و روش های حرفه ای جهت موفقیت در کنکور را از طریق رسانه ملی با شما عزیزان در میان می گذارند. یادمان باشد که نفرات برتر کنکور باهوش تر نیستند، بلکه حرفه ای تر درس می خوانند و منابع حرفه ای را هوشمندانه جهت مطالعه انتخاب می کنند.


کنکور کارنامه کنکور ۱

با توجه به منحصر به فرد بودن محصولات آفبا، امسال بنیاد دانش بنیان آفبا با هدف حمایت از تمام دانش آموزان کشور در دسترسی به اساتید تراز اول، تصمیم گرفت تا با همکاری شبکه ۱ سیما، در برنامه کنکور ۱ حاضر گردد.
در این برنامه اساتید برجسته آفبا به مشاوره و ارائه نکات کلیدی در خصوص مباحث مختلف در کنکور پرداخته تا شما عزیزان بتوانید زمان بیشتری را از دانش و تجربه اساتید آفبا بهره مند گردید. پیشنهاد می کنیم برای موفقیت بیشتر حتما این برنامه را دنبال کنید.